Kraje

Języki

Galeria Bronowice

Kraków
Rozbudowa - Modernizacja

Galeria Bronowice to kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy o powierzchni najmu wynoszącej 60 tys. m2. Położony w północnej części Krakowa obiekt stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części miasta.

Oferta Galerii to blisko 150  sklepów, kawiarni i restauracji, marek znanych i lubianych przez klientów, w tym kilka po raz pierwszy goszczących w Krakowie (np. H&M Home, salon Blue Shadow), elektromarket Saturn, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan i dodatkowe, często niedostępne w innych krakowskich centrach, usługi i propozycje. Należą do nich m.in. pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w galerii handlowej, punkty Co-Working, Strefa Relaksu ze Strefą Video Games czy bezpłatne teatrzyki, odbywające się w ramach Podróży z Teatrzykiem. Działa tu Akademia w Bronowicach pod opieką Akademii Sztuk Pięknych, kino Mikro i pierwsza w galerii handlowej Czytelnia. Przerwę między zakupami można wykorzystać na odpoczynek w Strefie Relaksu, rozgrywkach w strefie Video Games, Kąciku Filmowym dla Dzieci czy zabawach w Kreatywnej Planecie.

Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, Strefa Gier Kreatywnych, skate park czy boisko do gry w koszykówkę. Galeria Bronowice, w myśl hasła: MIEJSCE NA TWÓJ CZAS, proponuje swoim Klientom nie tylko zakupy. Różnorodne udogodnienia, propozycja kulturalna, rozrywkowa czy sportowa tworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce spotkań.

60000GLA sqm
154Ilość sklepów

Czytaj dalej...

Projekt

Kraków

Kluczowe dane

156Ilość sklepów
67000GLA sqm
Senior Manager ds. Komercjalizacji
Numer telefonu: +48 502 446 783

Newsletters