Kraje

Języki

Publikacje

Działania Centrów Handlowych Auchan skierowane do lokalnych społeczności w 2018 roku

Polska
Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z 2018 roku, skierowane do społeczności lokalnych w ramach strategii CSR firmy CEETRUS Polska.

Tatuum dołącza do najemców centrów handlowych auchan

Polska
W połowie listopada portfolio najemców Ceetrus Polska powiększyło się o markę Tatuum. Pierwszy salon tej marki został otwarty w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Klienci zrozumieli mechanizm zakazu handlu w niedzielę

Polska
W listopadowym numerze magazynu „Shopping Center Poland” można znaleźć artykuł z komentarzem Aleksandry Dubrawskiej, dyrektor operacyjnej Ceetrus Polska.

Współtworzymy przestrzenie miejskie

Polska
Ceetrus jako partner rozwoju miast chce tworzyć nowoczesne, tętniące życiem obiekty, wpisujące się w lokalne otoczenie, zapewniać innowacyjne usługi, ułatwiać ludziom spotkania i budowanie relacji.

Więcej udogodnień i nowe wnętrza w trzech obiektach Ceetrus

Polska
W lipcu Ceetrus rozpoczął modernizację trzech obiektów: Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna, Parku Handlowego Auchan Bielany oraz Centrum Handlowego Auchan Żory.

Nowe: Wizja, cele i wyzwania

Polska
„Naszym celem jest tworzenie projektów typu mixed-use, łączących handel, funkcje mieszkalne, hotele oraz biura. Chcemy realizować projekty, które będą tworzyły nową tkankę miejską i będą ściśle powiązane z lokalną społecznością” – Laurence Paquet

Ceetrus wspiera społeczność lokalną swoich Centrów Handlowych

Polska
Czy da się pogodzić biznes i dobre relacje z lokalną społecznością? Jest to możliwe, co udowadnia Ceetrus, firma, dla której zrównoważony rozwój jest niezwykle ważny i stanowi jeden z filarów strategii rozwoju przedsiębiorstwa...

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska ze znakiem jakości O!Shopping

Polska
Pod koniec marca Ceetrus zakończył rozbudowę Centrum Handlowego Auchan Hetmańska w Białymstoku. Jest to kolejny obiekt w portfolio firmy wyróżniony znakiem O!Shopping...

Nowa przestrzeń i nowoczesne technologie

Polska
Rozbudowa Centrum Handlowego Auchan Hetmańska w Białymstoku na finiszu...

Strony

Newsletters