Countries

Languages

Prezentujemy raport zrównoważonego rozwoju Ceetrus Polska za 2019 rok

Pologne
14 May 2020


Ceetrus Polska przez ostatnie kilkanaście miesięcy znacząco rozwinął działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Są one częścią strategii zrównoważonego rozwoju „Carbon Neutral, Territory Plus (C- T+). Dlatego w dostępnym poniżej raporcie można znaleźć obszerne informacje na temat założeń strategii C- i T+ oraz korporacyjnych działań Ceetrus Polska w zakresie zrównoważonego rozwoju, m.in. programy adresowane do pracowników, współpracę ze środowiskiem biznesowym, aktywności na rzecz środowiska i rozwoju miast, udogodnienia w naszych obiektach, a także aktywności charytatywne i sponsoringowe.

W raporcie znajduje się również szczegółowa prezentacja działań podejmowanych w ramach autorskiego programu CSR „Dobry sąsiad”, który Ceetrus Polska od 8 lat realizuje z sukcesami w zarządzanych centrach i galeriach handlowych. Dzięki niemu firma pielęgnuje relacje z lokalnymi społecznościami i dba o dobro społeczne. „Dobry sąsiad” to szeroki projekt, w ramach którego Ceetrus realizuje 5 różnych obszarów tematycznych – kultura i nauka, ekologia, bezpieczeństwo i zdrowie, region oraz sport i zabawa.
CSR, który rozumiemy jako zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa, jest kluczowym elementem strategii biznesowej naszej firmy. Oznacza to, że bierzemy odpowiedzialność za nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko oraz podejmujemy szereg działań.

W raporcie CSR, który dzisiaj publikujemy można znaleźć szczegółowe informacje na temat naszych inicjatyw i akcji w ramach tak ważnego dla nas obszaru. Serdecznie zachęcam do lektury – mówi Agnieszka Gutowska dyrektor marketingu. Lider komunikacji, CSR i innowacji w Ceetrus Polska.