Countries

Languages

Sukces Ceetrus Polska na Shopping Center Forum 2019

Pologne
02 October 2019

Prezentacja unikatowego Projektu Góraszka, liczne spotkania biznesowe, przyciągające uwagę odwiedzających stoisko firmowe oraz panel z udziałem Ady Walentek, dyrektor operacyjnej Ceetrus Polska – to najważniejsze wydarzenia związane z obecnością Ceetrus Polska na tegorocznych targach Shopping Center Forum CEE Exhibition & Conference 2019, które odbyły się w Warszawie w dniach 25-26 września 2019 roku.

Podczas tegorocznych targów SCF stoisko firmowe Ceetrus Polska cieszyło się dużym zainteresowaniem. Tutaj można było spotkać się z przedstawicielami działów komercjalizacji i rozwoju Ceetrus Polska, by omówić możliwości współpracy. Do dyspozycji uczestników targów były osoby odpowiedzialne za centra i galerie handlowe w Polsce, jak i zagraniczni goście. Wśród nich: Tatian Diaconu, dyrektor generalny portfolio Ceetrus, zarządzający spółką Ceetrus w Polsce, Rumunii, Rosji i na Ukrainie, Federico Valentini, asset manager Ceetrus w Polsce, Rumunii, Rosji i na Ukrainie oraz Jean-Christophe Bonnois, odpowiedzialny za dział rozwoju, promocji i konstrukcji Ceetrus w Polsce, Rumunii, Rosji i na Ukrainie. Na stoisku Ceetrus można byli również obecni Raluca Crisan, dyrektor operacyjna Ceetrus Rumunia, Anca Pop odpowiedzialna za komercjalizację na rynku rumuńskim, Alexei lonov, dyrektor operacyjny Ceetrus Rosja, Irada Alieva, odpowiedzialna za komercjalizację na rynku rosyjskim oraz Ganna Koryagina, dyrektor operacyjna Ceetrus Ukraina.

Projekt Góraszka

Uwagę gości odwiedzających targi zwróciła premiera Projektu Góraszka, czyli innowacyjnego obiektu typu retailtainment o powierzchni 77 tys. mkw. GLA, który zapewni mieszkańcom południowo-wschodniej aglomeracji warszawskiej możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu, rodzinnej rozrywki oraz wygodnych zakupów. Na stoisku Ceetrus odwiedzający targi jako pierwsi mieli okazję poznać szczegóły i potencjał biznesowy inwestycji. Informacje na temat Projektu Góraszka można znaleźć na stronie http://projektgoraszka.pl/

Ceetrus ważnym głosem w dyskusji

Targi Shopping Center Forum są okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy graczami na rynku nieruchomości komercyjnych. Pierwszego dnia targów Ada Walentek, dyrektor operacyjna Ceetrus Polska wzięła udział w panelu dyskusyjnym pt. „Zarządcy centrów handlowych i innych nieruchomości komercyjnych wobec nowych trendów w przestrzeni F&B”. Uczestnicy rozmawiali o tym, jak powinny funkcjonować i wyglądać strefy restauracyjne w obiektach handlowych, żeby klienci chętnie spędzali w nich czas i chcieli do nich wracać. Paneliści dyskutowali również o zmieniającym się stylu życia mieszkańców miast i wyzwaniach dla zarządców centrów handlowych oraz najemców, jakie się z tymi zmianami wiążą. Ada Walentek opowiadała o działaniach Ceetrus Polska w tym obszarze, czyli o remodelingach obiektów, zwiększaniu powierzchni i różnicowaniu tenant-mix w strefach restauracyjnych oraz efektywnym rozmieszczaniu kawiarni i restauracji w różnych częściach galerii handlowych. Zwróciła również uwagę na rolę mediów społecznościowych, dzięki którym można poznać klientów, prowadzić z nimi dialog oraz wyznaczać kierunki rozwoju oferty F&B w obiekcie.

SCF Exhibition & Conference to największe spotkanie przedstawicieli branży centrów handlowych i przestrzeń do biznesowych negocjacji. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 1800 uczestników, reprezentujących 500 sieci handlowych, 300 projektów oraz ponad 60 wystawców i partnerów.