Kraje

Języki

Ceetrus Polska na targach Shopping Center Forum 2020

Pologne
14 Wrzesień 2020

Tegoroczna edycja targów Shopping Center Forum odbędzie się w dniach 15-16 września 2020 roku, w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Lista wystawców i partnerów obejmuje kilkadziesiąt firm, wśród których, jak co roku, znajdzie się Ceetrus Polska.

Targi SCF 2020 będą pierwszym w tym roku spotkaniem branży centrów handlowych w Polsce. Swoje uczestnictwo zapowiedziało ponad 40 firm związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych w Polsce.  Dwudniowe wydarzenie w Centrum Expo XXI w Warszawie będzie okazją do rozmów, negocjacji handlowych, a także wymiany opinii i prezentacji nowych projektów.

Firma Ceetrus Polska co roku dołącza do grona wystawców Shopping Center Forum. Stoisko firmowe Ceetrus zawsze się cieszy dużym zainteresowaniem ze względu na jego wyróżniający się wygląd, ale przede wszystkim na możliwość spotkania się z przedstawicielami firmy, odpowiedzialnymi na co dzień za współpracę z najemcami w centrach i galeriach handlowych oraz rozwój biznesu.

Podczas tegorocznych targów Shopping Center Forum w nowej roli zadebiutuje Marcin Matysiak, który 1 września objął stanowisko dyrektora działu komercjalizacji. Marcin Matysiak będzie obecny na stoisku Ceetrus Polska nr 3.5 przez dwa dni targowe.

– Zapraszam do spotkania z zespołem działu komercjalizacji Ceetrus podczas tegorocznych targów. To będzie doskonała okazja, żeby porozmawiać o planach i możliwościach rozwoju biznesu – zachęca Marcin Matysiak, dyrektor działu komercjalizacji Ceetrus Polska.

W trakcie tegorocznego wydarzenia firma Ceetrus zaprezentuje dwa nowe projekty mixed-use, nad którymi obecnie pracuje. Pierwszy z nich to Wilanów Park realizowany w Warszawie u zbiegu ulic Przyczółkowej, Uprawnej, Karuzela oraz alei Rzeczpospolitej. Drugim jest projekt nowego kwartału miejskiego w podwarszawskim Piasecznie na terenie dawnej zajezdni trolejbusowej. Podczas tegorocznych targów Shopping Center Forum będzie można zapoznać się z różnorodnymi formami współpracy przy nowych inwestycjach Ceetrus. Obie inwestycje Ceetrus charakteryzują przyjazne mieszkańcom przestrzenie o funkcjach mieszkaniowych, biurowych, rozrywkowych, gastronomicznych i handlowych w otoczeniu zieleni.

– Zgodnie z hasłem „With citizens, for citizens”, chcemy działać wspólnie z mieszkańcami miast i tworzyć projekty z myślą o spełnianiu ich potrzeb. Chcemy budować miejsca, które będą łączyły lokalne społeczności, w tym zapewniały mieszkania, miejsca pracy, a także umożliwiały spotkania i spędzanie wolnego czasu oraz handel i rozrywkę. Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów, gdzie będzie można porozmawiać o naszych nowych projektach i możliwościach współpracy z naszą firmą – mówi Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu, lider komunikacji i CSR w Ceetrus Polska.

Z realizowanymi przez Ceetrus Polska projektami w zakresie komercjalizacji centrów handlowych, zagospodarowania terenów inwestycyjnych oraz planowanymi inwestycjami mixed-use będzie można zapoznać się podczas targów Shopping Center Forum 2020, które odbędą się w dniach 15-16 września w warszawskim Centrum Expo XXI. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się na stoisku nr 3.5.