Kraje

Języki

Ceetrus Polska partnerem strategicznym VII edycji projektu Eco-Miasto

Pologne
13 Grudzień 2019

Ceetrus Polska po raz drugi wspiera projekt Eco-Miasto, którego celem jest popularyzowanie idei zrównoważonego rozwoju przestrzeni miejskich. Firma ufunduje nagrody w konkursie dla miast i gmin oraz będzie współorganizatorem warsztatów dla przedstawicieli miast, zaplanowanych na pierwszy kwartał 2020 roku. Z kolei eksperci Ceetrus wezmą udział w dyskusjach w trakcie międzynarodowej konferencji, która odbędzie się w marcu 2020 roku.

Zrównoważony rozwój jest ważnym elementem strategii Ceetrus Polska. Firma zwraca uwagę, żeby działania prowadzone w ramach różnorodnych projektów miały jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne, a także przyczyniały się do rozwoju regionów i lokalnych społeczności.

– W naszej działalności kierujemy się takimi wartościami, jak: współpraca, troska, innowacyjność oraz zaangażowanie. W naszym logo znajduje się hasło „With citizens, for citizens”, które wskazuje, jak ważną rolę w strategii firmy zajmuje dialog i współpraca z lokalnymi społecznościami, dlatego chętnie włączamy się w inicjatywy, które promują ważne dla nas wartości – podkreśla Agnieszka Gutowska, dyrektor marketingu, leader komunikacji i CSR w Ceetrus Polska.

– Chcemy się dzielić dobrymi praktykami i wiedzą zwłaszcza w zakresie kształtowania i projektowania przestrzeni oraz obiektów w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego zdecydowaliśmy się po raz kolejny wesprzeć projekt Eco-Miasto” – dodaje Andre Decroix, dyrektor ds. rozwoju w  Ceetrus Polska.

Ceetrus Polska jako partner strategiczny projektu Eco-Miasto ufunduje nagrody dla przedstawicieli dwóch miast, które wyróżni za działania w obszarze zielonej infrastruktury miejskiej.