Kraje

Języki

Publikacje

WHO IS WHO w Ceetrus Polska

Pologne
Zachęcamy do zapoznania się z publikacją „Who is Who”, w której można znaleźć informacje na temat działalności Ceetrus Polska, realizowanych projektach i poznać osoby odpowiedzialne za zarządzanie obiektami i poszczególnymi obszarami działalności.

Raport zrównoważonego rozwoju Ceetrus Polska za 2019 rok

Pologne
Zapraszamy do lektury corocznej publikacji, w której obszernie prezentujemy działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu podejmowane przez Ceetrus Polska.

Wywiad z Pawłem Wudarkiewiczem

Pologne
Zachęcamy do lektury wywiadu z Pawłem Wudarkiewiczem, dyrektorem ds. zarządzania gruntami i rozwoju w Ceetrus Polska. Nasz ekspert mówi o potencjale terenów inwestycyjnych, możliwościach i korzyściach płynących ze współpracy z Ceetrus.

Ceetrus Activity Report 2018

Pologne
Zapraszamy do zapoznania się z raportem rocznym całej grupy Ceetrus – znajdują się tam dane dotyczące firmy, nowe projekty, a także ciekawe inicjatywy podejmowane na poziomie lokalnym.

Działania Centrów Handlowych Auchan skierowane do lokalnych społeczności w 2018 roku

Pologne
Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z 2018 roku, skierowane do społeczności lokalnych w ramach strategii CSR firmy CEETRUS Polska.

Tatuum dołącza do najemców centrów handlowych auchan

Pologne
W połowie listopada portfolio najemców Ceetrus Polska powiększyło się o markę Tatuum. Pierwszy salon tej marki został otwarty w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Klienci zrozumieli mechanizm zakazu handlu w niedzielę

Pologne
W listopadowym numerze magazynu „Shopping Center Poland” można znaleźć artykuł z komentarzem Aleksandry Dubrawskiej, dyrektor operacyjnej Ceetrus Polska.

Współtworzymy przestrzenie miejskie

Pologne
Ceetrus jako partner rozwoju miast chce tworzyć nowoczesne, tętniące życiem obiekty, wpisujące się w lokalne otoczenie, zapewniać innowacyjne usługi, ułatwiać ludziom spotkania i budowanie relacji.