Kraje

Języki

Publikacje

Ceetrus Activity Report 2018

Pologne
Zapraszamy do zapoznania się z raportem rocznym całej grupy Ceetrus – znajdują się tam dane dotyczące firmy, nowe projekty, a także ciekawe inicjatywy podejmowane na poziomie lokalnym.

Działania Centrów Handlowych Auchan skierowane do lokalnych społeczności w 2018 roku

Pologne
Przedstawiamy najważniejsze wydarzenia z 2018 roku, skierowane do społeczności lokalnych w ramach strategii CSR firmy CEETRUS Polska.

Tatuum dołącza do najemców centrów handlowych auchan

Pologne
W połowie listopada portfolio najemców Ceetrus Polska powiększyło się o markę Tatuum. Pierwszy salon tej marki został otwarty w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Klienci zrozumieli mechanizm zakazu handlu w niedzielę

Pologne
W listopadowym numerze magazynu „Shopping Center Poland” można znaleźć artykuł z komentarzem Aleksandry Dubrawskiej, dyrektor operacyjnej Ceetrus Polska.

Współtworzymy przestrzenie miejskie

Pologne
Ceetrus jako partner rozwoju miast chce tworzyć nowoczesne, tętniące życiem obiekty, wpisujące się w lokalne otoczenie, zapewniać innowacyjne usługi, ułatwiać ludziom spotkania i budowanie relacji.

Więcej udogodnień i nowe wnętrza w trzech obiektach Ceetrus

Pologne
W lipcu Ceetrus rozpoczął modernizację trzech obiektów: Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna, Parku Handlowego Auchan Bielany oraz Centrum Handlowego Auchan Żory.

Nowe: Wizja, cele i wyzwania

Pologne
„Naszym celem jest tworzenie projektów typu mixed-use, łączących handel, funkcje mieszkalne, hotele oraz biura. Chcemy realizować projekty, które będą tworzyły nową tkankę miejską i będą ściśle powiązane z lokalną społecznością” – Laurence Paquet

Ceetrus wspiera społeczność lokalną swoich Centrów Handlowych

Pologne
Czy da się pogodzić biznes i dobre relacje z lokalną społecznością? Jest to możliwe, co udowadnia Ceetrus, firma, dla której zrównoważony rozwój jest niezwykle ważny i stanowi jeden z filarów strategii rozwoju przedsiębiorstwa...

Ceetrus komercjalizatorem dawnych Reali - obecnie obiektów handlowych z hipermarketem Auchan

Pologne
Ceetrus oferuje wynajem lokali w kolejnych 15 obiektach handlowych z hipermarketem Auchan, zlokalizowanych w całej Polsce...

Strony

Newsletters