Kraje

Języki

Wizja handlu

Dla Ceetrus każde centrum handlowe jest niepowtarzalne. Począwszy od architektury obiektu i wystroju wnętrza przez dobór najemców po odpowiedni plan marketingowy. Celem działań Ceetrus jest tworzenie jedynych w swoim rodzaju miejsc handlowych, które spełniają oczekiwania lokalnej społeczności i wpisują się w specyfikę regionu.

Najwyższa jakość usług i troska o klienta

Firma Ceetrus dokłada starań, aby klienci chętnie i licznie odwiedzali centra handlowe. Jest to możliwe dzięki kompleksowej ofercie dopasowanej do potrzeb mieszkańców danego regionu. Aby zapewnić klientom jak największe korzyści z wizyty w centrum handlowym, Ceetrus zwraca szczególną uwagę na jakość sprzedaży wielokanałowej oraz doskonalenie dostępnych usług.

Niepowtarzalne doświadczenia i wspólne wspomnienia

Ceetrus zapewnia klientom nowe doświadczenia, które są efektem ciekawych promocji i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W każdej nawet najprostszej usłudze widać znaczenie, jakie firma przywiązuje do każdego z klientów. Ceetrus chce całkowicie bezpłatnie udostępniać przedstawicielom wszystkich pokoleń różnorodne wydarzenia tematyczne.

Wszystkie te aspekty - poza samą działalnością handlową - stanowią dla klientów atrakcyjną zachętę do odwiedzania centrów handlowych firmy Ceetrus oraz częstego powracania do nich.

The video conversion process has failed. You might want to submit a simpler video format like mpeg or divx avi.
If the problem persists contact your website administrator. Please check logs for further debugging.